Kohtumine algas tasavägiselt. Madridi Real kasvatas avaveerandil eduseisu parimal juhul kuuele punktile, kuid teisele neljandikule mindi juba vastu 19:19 viigiseisus. Punkt-Punkti heitlus jätkus ka teisel veerandajal ning poolajapausiks juhtis Barcelona 45:43.

Kolmandal veerandajal jätkus võistluslik lahing, kus kumbki meeskond ei suutnud eduseisu kasvatada suuremaks kui kolm punkti. Viimase 10 minuti eel juhtis Madrid 66:63.

Neljandat veerandaega alustas paremini Hispaania pealinnaklubi ning minut minuti haaval kasvatati eduseisu. Barcelona suutis küll 10-punktiliseks kasvanud kaotusseisu veerandaja keskel vähendada neljale, kuid enamaks suutelised ei oldud. Madridi Real teenis võidu numbritega 96:85.

Madridi Reali resultatiivseimad olid Gabriel Deck, Dzanan Musa ja Vincent Poirier, kes kõik viskasid 13 punkti. Nii Facundo Campazzo, Mario Hezonja kui Guerschon Yabusele lisasid meeskonna võitu 12 silma. Barcelona parim oli Jabari Parker 14 punktiga.

Tegu oli Madridi Realile klubi ajaloos 29. ja pärast 2020. aastat esimese Hispaania karikavõistluste tiitliga.