Bayern alustas võõral väljakul toimunud kohtumist paljulubavalt, minnes 14. minutil Jamal Musiala väravast juhtima. Poolajapausile mindi siiski 1:2 kaotusseisus, kuna 38. minutil sahistas kodumeeskonna poolt võrku Takuma Asano ning minut enne kolmveerandtunni täitumist sai jala valgeks Keven Schlotterbeck.

Külalisvõistkond oli teisel poolajal mitmel korral lähedal viigiväravale, kuid Dayot Upamecano põhjustatud ja Kevin Stogeri realiseeritud penalti järel jõudis väravani hoopis Bochum.

Upamecano teise kollase kaardi järel kümnekesi jäänud Bayern suutis 87. minutil Harry Kane tabamusest vahe minimaalseks vähendada, kuid enamaks suutelised ei oldud. Bochum teenis valitseva Saksamaa meistri vastu magusa 3:2 võidu.

Tegu oli Bayerni kolmanda järjestikuse kaotusega üheksa päeva jooksul. Möödunud nädala reedel kaotati Bundesliga liidrite lahingus Leverkuseni Bayerile 0:3 ning kolmapäeval tunnistati Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängus Rooma Lazio 1:0 paremust.

Liigatabelis hoiab Bayern 50 silmaga teist kohta. Bundesliga liider Leverkuseni Bayer on neist juba kaheksa punkti kaugusel.