Kodused meistrivõistlused on sportlastele viimane võimalus täita Glasgow sisemaailmameistrivõistluste normatiiv või teenida reitingupunkte, et edetabeli alusel MM-ile pääseda.

Pühapäeval oodati eelkõige naiste 60 m tõkkejooksu, kus sel hooajal läksid esmakordselt vastamisi Diana Suumann (TÜASK) ja Kreete Verlin (SK Fortis). Finaalis püstitasid mõlemad hooaja tippmargi. Esikoha teenis Suumann ajaga 8,16. Verlin teenis teise koha 8,18-ga. Eesti rekord 8,07 kuulub Suumanni nimele. Kolmanda koha teenis täna Elsa Puu 8,74-ga.

Meeste 60 m tõkkejooksus näitas kiireimat minekut ajaga 7,88 kuldmedali võitnud Keiso Pedriks. Hõbemedal kuulus Taavi Tšernjavskile ajaga 8,15 ning pronksi teenis Johannes Treiel (8,22).

Naiste teivashüppes sai kuldmedali kaela kõrguse 3.90 ületanud Allika Inkeri Moser. Tema järel teenis hõbeda Ellen Ingrid Aadamsoo tulemusega 3.50 ja pronksi 3.40 ületanud Marleen Ritari.

Meeste kaugushüppes teenis oodatult kuldmedali Hans-Christian Hausenberg, kelle parima katse pikkuseks mõõdeti 7.46. Teise koha sai Reimo Sepp tulemusega 6.96 ja kolmas oli Ron Sebastian Puiestee (6.89).

Naiste kaugushüppes jäi võitmatuks Liisa-Maria Lusti tulemusega 6.42. Hõbeda võitis Katre Sofia Palm (6.07) ning sentimeetri kehvema tulemusega teenis pronksi Elsa Puu.

Naiste kuulitõukes jäi võitmatuks Kätlin Piirimäe tulemusega 15.40. Teine oli Berit Saar, kelle parima katse pikkuseks oli 14.32 ja kolmas Monica Vainola (13.89).

Naiste 800 m jooksus võitis tänavuste Eesti meistrivõistluste teise kuldmedali Marielle Kleemeier ajaga 2.16,28. Hõbemedali sai kaela Marleen Koll ajaga 2.18,75 ja pronksi võitis Stella Sohvi Altmets ajaga 2.19,51.

Meeste 800 m jooksus kuulus kuldmedal Sten Sihverile ajaga 1.54,96. Tema järel teenis hõbeda Richard Kaup-Lapõnin ajaga 1.56,04 ja kolmas oli Enari Tõnström (1.59,61).

Meeste 200 m jooksus jäi sarnaselt eilsele 400 m distantsile võitmatuks Lukas Lessel ajaga 21,77. Teise koha sai Rain Kirsipuu (22,31) ja pronksi võitis Sten Andre Sepp ajaga 22,34.

Naiste 200 m jooksus sai kuldmedali kaela Ann Marii Kivikas ajaga 24,06. Hõbemedali pälvis Kreete Verlin ajaga 24,16 ja kolmandana lõpetas Kätriin Kivimets (25,11).