Reedese päeva lõpetas FIA RallyStari ekipaaž JWRC-s teisel kohal, kaotust liidrile Mille Johanssonile oli 44,8 sekundit. „Eile juhtus ikka väga palju. Alustuseks lendas kapott lahti,“ rääkis Jürgenson Delfile laupäeva lõunapausil. „Alguses arvasime, et unustasime ise lahti, aga tegelikult keeras mutter end vibratsiooniga lahti. Parem pool tuli täielikult üles, pidime ainult vasaku teeääre järgi sõitma.“

Paaris kohas pidi Jürgenson ka eespool startinud konkurentide järgi ootama. Näiteks SS4-l sai ta Diego Dominguezi taga sõitmise eest ka aega tagasi.

Laupäeva alustas Jürgenson JWRC klassi katsevõiduga, kahel järgmisel katsel oli ta kolmas. Üldarvestuses jätkab ta teisel kohal, kaotust rootslasele Johanssonile on 55,5 sekundit.

Vaata videost pikemalt, mis Jürgensonil rallil seni veel juhtunud on ning kuidas ta senise võistlusega rahule jääb.