Kui kohtumist oli mängitud 4.52, üllatas Andre Linde lätlaste väravavahti Mariuss Bajaruns-Galejs ning viis Pantrid 1:0 juhtima.

13. minutil realiseeris Panter suurepäraselt arvulise ülekaalu, kui litri saatis vastaste väravavõrku Nikita Puzakov.

Teisel perioodil tegi Panter oma elu küll väga keeruliseks, kui kogu perioodi peale võeti kuus kaheminutilist karistust ning vastane sai mängida ülekaalu nii viis kolme kui viis nelja vastu. Panter suutis siiski kõik ohtlikud olukorrad ära hoida ning liiga liider ei suutnud ühtegi litrit meie väravavahi seljataha saata.

Kolmandal perioodil oli HK Zemgalel küll häid väravavõimalusi, aga Panter näitas head kaitsemängu ning võttis magusa 2:0 võidu.

Pantrite väravas tegi väga hea mängu Jesse Makaj, kes tõrjus 50 pealeviset. HK Zemgale väravavaht Mariuss Bajaruns-Galejs tegi kahjutuks vastaste 21 pealeviset.

Tallinna Panteril on 30 mänguga koos 38 punkti, millega asutakse turniiritabelis neljandal kohal.

Põhihooajal on Tallinna esindusklubil jäänud veel mängida kaks kohtumist võõrsil. Eestlased on juba taganud omale koha Optibet Hokiliiga play-offis.

Optibet Hokiliiga tabeliseis: 1. HK Zemgale/LBTU 51 (29), 2. HKMogo/LSPA 43 (26), 3. HK Kurbads 41 (29), 4. HC Panter 38 (29), 5. HK Prizma 33 (28), 6. HS Riga 30 (28) 7. Kaunas City 23 (29), 8. Airwell Energija 8 (27), 9. 7BET Hockey Punks 5 (29).