Kohtumist alustas paremini Manresa, kes haaras veerandaja keskpunktiks 18:9 eduseisu. Minut-minuti haaval sai favoriidiseisuses Barcelona ühe enam mängu jooksma ning esimesed 10 minutit lõppesid Manresa 23:22 eduseisus. Teine veerandaeg kulges Barcelona taktikepi all. Poolaja lõpuminutitel kasvatati eduseis parimal juhul 10-punktiliseks, kolmandale veerandajale mindi vastu 50:43 juhtimisel.

Teise poolaja aluses tegi Manresa 11:0 vahespurdi, millega mindi taas mängu juhtima. Jätkus võitluslik punkt-punktis heitlus ning viimase neljandiku eel oli peal Kataloonia klubi 74:71. Manresa püsis mängus kuni mängu viimase kolme minutini, mil oldi 88:89 kaotusseisus. Lõpuminutitel pani Barcelona siiski paremuse maksma, kindlustades koha poolfinaalis.

Barcelona resultatiivseimaks tõusis Jabari Parker 19 puniti ja viie lauapalliga. Nico Laprovíttola toetas teda 18 silma ja kaheksa resultatiivse sööduga. Manresa parim oli Brandon Taylor 17 punktiga.

Barcelona kohtub poolfinaalis Malaga Unicaja ja Tenerife vahelise veerandfinaali võitjaga, mis algab Eesti aja järgi 22.00. Teises poolfinaalis mängivad omavahel Madridi Real ja Valencia.