Manchester City asus Taanis Kevin De Bruyne`i väravast juhtima ning kuigi Magnus Mattsson suutis avapoolaja lõpu eel City puurivahi Edersoni eksimuse järel viigistada, viis Bernardo Silva 45. minutil külalised uuesti ette.

Lõppseisu 3:1 vormistas lisaminutitel Phil Foden ning kordusmängule Inglismaal läheb City selge suursoosikuna.

RB Leipzigi ja Reali mängus lõi hispaanlaste võiduvärava Brahim Diaz teise poolaja alguses ilusa soolorünnakuga, kui ta mängis esmalt kolmest sakslaste kaitsjast mööda ja lõi siis karistusalast palli ristnurka.

Mõlemapoolsete võimalustega mängus lõi Real veel korra ka posti - Vinicius Juniori esituses -, kuid tulemusega 1:0 mäng lõppeski.

Kolmapäeva õhtul peavad kaheksandikfinaali avamängu Pariisi Saint-Germain ja Real Sociedad ning Rooma Lazio ja Müncheni Bayern.