Karud juhtisid veel avaveerandi keskel 13:11, kuid Kalev vastas spurdiga ja läks esimesele vaheajale eduseisus 22:15. Teise veerandi lõpuks kärises Cramo eduseis juba 56:36-le.

Kolmanda veerandiga kasvas kalevlaste eduseis vaid punkti võrra (74:53), kuid lõpuveerandil sai Karude jaks otsa ja vahe kasvas 36-punktiliseks.

Mikk Jurkatamm tõi Kalevi resultatiivseimana 16 punkti, Mihkel Kirves lisas 15 silma. Kadrina klubi parimana viskas Joonas Järveläinen 25 punkti.

Kalev/Cramo kohtub poolfinaalis Viimsiga, kes alistas täna Rapla Avis Utilitase 76:75.

Mängu tipphetked:

Mängu eel

Kadrina Karud on püsinud esiliigas sel hooajal võitmatud, olles vastase üle mänginud 18 kohtumises. Viimati alistati kodusaalis Tamsalu Los Toros/TalTech 112:91.

BC Kalev/Cramol on samuti käsil hiilgav seeria. Eesti-Läti liigas on hooaja 24-st mängust võidetud koguni 23, millega ollakse tabeli tipus. Seni ainus kaotus võeti vastu 25. novembril, kui tunnistati võõral väljakul Prometei paremust. Pärast seda järjepanu võidetud 15 kohtumist.