Esimesel poolajal kontrollis FC Flora mängu ja viiv enne vaheajavilet viis Konstantin Vassiljev penaltipunktilt rohevalged juhtima. Teisel poolajal haaras ohjad Paide ning 62. minutiks juhiti Robi Saarma, Andre Frolovi ja Patrik Kristali väravatest 3:1. 89. minutil lõi Mark Anders Lepik FC Flora poolel ühe värava tagasi, vormistades lõõpskooriks 2:3.

Tegu oli Flora kuuenda hooajaeelse kontrollmänguga, seejuures viienda kaotusega. Aastat alustati võiduga Liepaja vastu, misjärel on järjest tunnistatud Levadia, Valmiera, Jelgava, RFS-i ja nüüd ka Paide paremust.

Paide Linnameeskond on märtsis algava Premium liiga hooaja eel pidanud nüüdseks viis kohtumist, millest võidetud on üks, viigistatud kaks ning kaotatud samuti kaks.