Bulls võõrustas ööl vastu esmaspäeva NBA G-liigas kodusaalis Raptors 905 meeskonda. Võitluslik avaveerand kallutati enda kasuks 36:24, poolajapausiks juhtis Bulls 67:46.

Kolmandal veerandajal kasvas Drelli leivaisa eduseis parimal juhul 25-punktiliseks, kuid Raptors suutis vahet vähendada ning viimasele neljandikule mindi vastu Bullsi 91:75 juhtimisel. Neljandat veerandaega alustas paremini kodumeeskond, millega tehti lõplikult sotid selgeks. Võit kirjutati tabelisse numbritega 113:99.

Windy City eest säras profikarjääri parima esituse teinud Henri Drell, kes viskas 38 punkti (kahesed 7/9, kolmesed 6/13, vabavisked 4/4), noppis 12 lauapalli ja jagas neli resultatiivset söötu. Lisaks tegi eestlane ühe vaheltlõike.

Drelli toetasid Adama Sanogo 24 ja Onuralp Bitim 18 silmaga. Raptorsi resultatiivseim oli Kobi Simmons 24 punktiga.

Bulls hoiab idakonverentsis kuue võidu ja 11 kaotusega 16 meeskonna konkurentsis 13. kohta. Raptors 905 on viie võidu ja 13 kaotusega tabeli viimane.