Bilbao juhtis pärast esimest veernadaega 28:18. Pärast seda Valencia enam kordagi haardeulatusse ei jõudnud ja külaliste võidunumbrid olid 93:78.

Kullamäe viibis väljakul 19 minutit, mille jooksul kogus 14 punkti (kahesed 4/4, kolmesed 4/2), kolm korvisöötu ja ühe lauapalli.

Bilbao parimad oli Sacha Killeya-Jones 18 silmaga. Valencia kasuks tõi Semi Ojeleye 17 punkti.

Pühapäeval olid võistlustules ka Maik-Kalev Kotsar ja Sander Raieste, kelle tööandja Baskonia kaotas kodus Badalona Joventutile 78:81.

Joventut võitis võõrsil avaveerandaja 22:18 ning enne poolajapausi kärises vahe juba 15-punktiliseks. Kuigi kolmandal veerandajal jõudis Baskonia veel paaril korral punkti kaugusele, siis lõpuks teenis Joventut kindla võidu.

Kotsari saagiks jäi 18 minutiga 11 punkti (kahesed 6/5, vabavisked 2/1), kuus lauapalli ja üks korvisööt. Raieste sai 16 minutiga kirja viis punkti (kahesed 2/2, kolmesed 2/0, vabavisked 1/1) ja ühe lauapalli.

Baskonia resultatiivseimaks kerkis Markus Howard 18 punktiga. Chima Moneke kogus 16 punkti ja üheksa lauapalli ning Matt Castello lisas 12 silma. Võitjate poolelt oli üleplatsimees Andres Feliz, kelle arvele jäi 27 punkti, kaheksa lauapalli ja seitse korvisöötu.