Venelaste Spirit vajas võiduks viiest mängust vaid kolme, alistades FaZe Clani skooridega 13:9, 13:11 ja 13:3. Finaalkohtumise võtmemängijaks kujunes 17-aastane Danil „donk“ Kryshkovets, kes sai endale ajaloo kõrgeima üldskooriga 1.70 turniiri väärtuslikuima mängija auhinna, mängides finaali kolme mängu jooksul 1.93 reitingu vääriliselt. FaZe’i poolt tegi parima esituse eestlane Robin Kool, kes teenis kolme mängu peale kokku reitingu 1.15, teised FaZe’i mängijad lõpetasid seeria enamate surmade kui tapmistega ning nende sooritused jäid vähem kui ühe punkti tasemele. FaZe’i jaoks oli tegemist esimese korraga, kui viiemängulises seerias kaotatakse ilma ühtegi mängu võitmata. Kaotus tähendab seda, et Kooli kodumeeskond lahkub Poolast 180 00 dollarit rikkamana, Spirit pistis taskusse 400 000 dollarit.

Finaali eel:

Laupäevase päeva esimeses kohtumises läks möödunud aasta paremuselt kolmas mängija, eestlane Robin Kool ehk ropz koos FaZe Claniga vastamisi maailma viienda tiimi MOUZiga. Esimeses mängus võeti purustav 13:3 võit ning sama veenvalt alustati ka teise vastasseisu esimest poolaega, mis läks FaZe’i kasuks 10:2. MOUZ leidis teisel poolajal aga uue hingamise, kuid viimase raundini peetud mängust tuli võitjana siiski välja FaZe Clan, kes on seni jõudnud kõikidel Counter-Strike 2 suurturniiride finaalidesse.

Teises poolfinaalis läksid omavahel vastamisi seni alates turniiri kvalifikatsioonimängudest võitmatuna püsinud venelaste Team Spirit ning eelmisel päeval toimunud veerandfinaalis kodupubliku lemmiku ENCE 2:1 alistanud Falcons. Team Spirit jõudis kindla 2:0 (13:8, 13:3) võiduga finaali ja kindlustas vähemalt 180 000dollarise auhinnaraha.

FaZe Clan ja Spirit on Katowice turniiril juba korra rinda pistnud, kohtumise võitis toona Spirit 2:0 (13:10, 13:5). Robin Kool ehk ropz ja FaZe Clan hakkavad revanši püüdma pühapäeval kell 18 algavas viiemängulises finaalseerias, mille võitja teenib 400 000 dollarit ja otsepääsme augustis Kölnis toimuvale IEM-i turniirile.