Tasavägiselt kulgenud avaveerandaja võitis Leiepaja 21:20, kuid poolajapausile mindi juba võõrustajate 45:36 eduseisul. Pärast kolmandat veerandaega juhtis Pärnu kümne punktiga ja kuigi lätlased jõudsid viimase minuti eel kahe silma kaugusele, siis enamaks suutelised poldud.

Võitjate parimana viskas Siim-Markus Post 19 punkti, Ivo Van Tamm lisas 15 silma. Liepaja poolelt kogus Kristaps Kilps 21 punkti.

Pärnu asub hetkel play-offi piiril ehk kaheksandal kohal. Neil on tabelis 12 võitu ja 12 kaotust. Eile Keila Coolbetile kaotanud Liepaja (9-13) on kümnes. Nende vahele mahub ka TalTech/Optibet (11-13).

Tasuta korvpalliõhtu raames käis kohtumist vaatamas 1604 inimest, millega püstitati uus Pärnu spordihalli tippmark. Varasem rekord 1557 pealtvaatajat pärines möödunud hooajast, mil võõrustati Keilat.