Kui avamängu oli Berliini klubi võitnud kodus 3:1, siis eile alistati prantslaste Tours võõrsil 3:0. Geimides loovutati vastastele vastavalt 22, 18 ja 22 punkti.

Tšehh Marek Šotola oli võitjate resultatiivseim 11 punktiga. Täht tõi viis ja Tammemaa neli punkti. Tammearu panustas Toursi ridades seitse punkti.

Berliini klubi realiseeris rünnakuid 55-protsendilise täpsusega, blokist teeniti viis ja servist neli punkti.

Tähe ja Tammemaa tööandjat ootab veerandfinaalis eelmise hooaja finalist Trentino Volley (Itaalia).

Teistes veerandfinaalides on vastamisi Ankara Halkbank (Türgi) - Volley Lube (Itaalia), Piacenza (Itaalia) - Jastrzębski Wegiel (Poola) ja Las Palmas (Hispaania) - Ankara Ziraat Bankas (Türgi).