Esimesel poolajal näitas endine Karl-Johan Lipsu koduklubi Balkan võõrsil Bilbaole hambaid, sest Hispaania meeskond läks pikemale mõttepausile napis 42:38 eduseisus. Kuid kolmanda veerandaja lõpus oli Bilbao edu juba 76:51 ning nad võitsid matši kindlalt 90:63.

Bilbao meeskonnas jagunes skoorimine üsna võrdselt, sest käe said valgeks kõik 11 platsil käinud meest ning parimatena tõid Alex Reyes ja Tryggvi Hlinason 13 punkti. Vahetusest sekkunud Kullamäel polnud parim viskepäev, sest ta tabas kümnest viskest vaid kaks, sealjuures ei sopsanud kuuest kaugviskest mitte ükski. Kuid nelja punkti kõrval 24-aastane eestlane võttis maha seitse lauda ja andis seitse korvisöötu, mis mõlemad olid tiimi parimad näitajad. Kullamäe minutite ajal jäi Bilbao ka 13 silmaga plussi.

Bilbao kogus FIBA Europe Cupi K-vahegrupis viis võitu ja ühe kaotuse, millega nad said nelja meeskonna seas esikoha. Veerandfinaalis kohtub Kullamäe leivaisa Poola klubiga Varssavi Legia, edu korral tuleb poolfinaalis vastu sakslaste Chemnitzi Niners või alagrupis Kalev/Cramo konkurentsist lülitanud Hispaania sats Zaragoza.