25-aastane Erm ületas teivashüppes viis meetrit ja seitse sentimeetrit, parandades oma senist marki kahe sentimeetri võrra. Ühtlasi teenis ta alavõidu.

60 meetri jooksus kordas Erm oma rekordit, saades ajaks 6,96. Varem on ta sama kiiresti jooksnud USA-s Albuquerque`is eelmisel kevadel.

Meeste sprindi võitis Henri Sai 6,85-ga. Erm oli Tanel Visnapi (6,87) järel kolmas.

Ermi ja tema treeneri Holger Peeli ees on nüüd küsimus, kas märtsi alguses maailma sisemeistrivõistlustel starti minna.

„Johannese soov on seal võistelda, aga eks meil on probleeme, millega kokku puutume ja mida peab sättima natuke, ravima veel ennast. Vaatame, teeme Eesti meistrviõistlused ära ja siis näeb, kuidas olukord on,“ ütles Peel, vahendab ERR Sport.

Karel Tilga võttis vastu otsuse, et jätab Glasgows toimuvad MM-võistlused vigastuse tõttu vahele, et keskenduda suvistele suurvõistlustele. „Elu on näidanud, et need linnud, kes talvel laulavad, on kevadel kassi kõhus,“ lisas Peel.

Naiste 60 meetri jooksu võitis Tartus Õilme Võro 7,34-ga. Teine oli Ann Marii Kivikas (7,48) ja kolmas Kreete Verlin (7,49).

Naiste kaugushüppe võitis Liisa-Maria Lusti 6.32-ga.