Tartlased võitsid avaveerandi 18:17 ja kasvatasid poolajavileks edunumbrid 40:30-le. Korraks juba 16 punktiga juhtinud Tartu meeskond lasi aga kolmanda veerandi lõpuks lätlased vaid nelja punkti kaugusele (46:50). Lõpuveerand kuulus siiski külalistele - Tartu kasvatas nelja minutiga vahe taas kümnepunktiliseks (60:50) ja hoidis seejärel edu lõpuni.

Tartu resultatiivsemad olid Rain Veideman 16 ja Märt Rosenthal 15 punktiga. Kaksikduubli teinud Rosenthal võttis lisaks 13 lauapalli. Hendrik Eelmäe ja Devin Lee Harris lisasid mõlemad 9 punkti.

Tartlastel on nüüd turniiritabelis 15 võitu ja 7 kaotust, millega tõusti Riia Zelli kõrvale 5.-6. kohta jagama. Valmiera (4-16) jätkab 13. kohal.

Homme peetakse ühisliigas kaks mängu, mis mõlemad on nähtavad ka Delfi TV otseülekandes - TalTech Optibet võõrustab Tallinn Kalev/Snabbi (kell 18.30) ja Pärnu Sadam Läti Ülikooli (19.00).