Pärast B-alagrupi esimese mänguvooru 0:2 kaotust ENCE-le läks maailma parim meeskond vastamisi CS2 reitingutabelis 31. real paikneva Heroicuga. Pingelises vastasseisus pidi Vitality tunnistama Taani meeskonna 2:1 (16:14, 11:13, 16:13) paremust. Kahe kaotuse järel lõpetas turniiri suurfavoriit võistluse viimase kohaga, naastes koju 10 000 dollari suuruse auhinnarahaga.

Eilsete mängude järel tagasid koha turniiri finaalides ENCE ja Robin „ropz“ Kooli endine leivaisa MOUZ, kes alistasid veenvalt 2:0 vastavalt G2 ja GamerLegioni, kes jätkavad turniiri kaotajateringis. GamerLegion kohtub suurfavoriitide võidulootuse kustutanud Heroicuga, G2 läheb vastamisi ukrainlaste Montega, kes alistas eile Vene mängijatest koosneva Cloud9. Mängude võitjad maadlevad täna õhtul koha eest veerandfinaalides.

Kui A-alagrupis selgusid üleeile kaks finaalmängudesse pääsejat, kelleks olid FaZe Clan ja Spirit, siis eile selgitati kaotajateringis võistkonnad, kes madistavad viimase koha eest veerandfinaalides. Pingelistest 2:1 skooridega lõppenud mängudest tuli võitjana välja turniiri avavoorus türklaste Etermal Fire’ile 0:2 kaotanud Falcons, kes lõpetas ameeriklaste Complexity teekonna. Neile astub täna kell 17.30 vastu Natus Vincere, kes lõpetas päev varem FaZe Clanile kaotanud Eternal Fire’i turniiri.

Täna selgitatakse turniiri veerandfinaalide koosseisud ning esimesed poolfinalistid. Eestlane Robin „ropz“ Kool hakkab koos FaZe Claniga poolfinaalipääsme eest võitlema kell 17.30, kui minnakse vastamisi venelaste Spiritiga. Päeva esimesed mängud algavad kell 14.30.