Tasavägiselt alanud kohtumise esimese veerandaja võitis Bayern 25:20 ning poolajapausile mindi Euroliiga klubi 46:41 juhtimisel. Enne viimast veerandaega kärises Oldenburgi kaotusseis 12-punktiliseks ja lõpuks teenis Bayern kindla 93:73 võidu.

Algviisikusse kuulunud Konontšuk viibis väljakul pea 20 minutit, mille jooksul kogus kaks punkti (kahesed 3/0, kolmesed 2/0, vabavisked 2/2) ja viis lauapalli. Kusjuures eestlase +/- näitaja -5 oli üks meeskonna parimaid.

Oldenburgi resultatiivseim oli DeWayne Russell 15 punkti ja üheksa korvisööduga. Bayerni poolelt viskasid Andreas Obst ja Sylvain Francisco mõlemad 13 punkti.

Oldenburg hoiab liigatabelis üheksa võidu ja kümne kaotusega 10. positsiooni. Bayern on 14 võidu ja kolme kaotusega teine.