Baskonia alustas võõrsil kohtumist kahvatult, sest nad kaotasid avaveerandi 17:26 ning pikemale puhkusele läksid nad viiepunktilises kaotusseisus. Euroliiga sats hoogu üles ei saanudki ning nad kaotasid matši kindlalt 78:95.

Baskonia parimana tõi Chima Moneke 16 punkti. Algviisikus startinud Kotsari kontosse jäi 29 minutiga 11 punkti (visked mängust 5/8 ja vabaviskejoonelt 1/2), kolm lauda ja üks korvisööt, vahetusest sekkunud Raieste panustas viie minuti vältel kahe punkti (visked mängust 1/1) ja ühe lauaga. Tenerife parim oli 18 silmaga 40-aastane vanameister Marcelo Huertas. Baskonial on 21 matšiga koos 12 võitu, millega nad võitlevad viimaste kohamängudele viivate kohtade eest.

Hollandi-Belgia korvpalliliigas alistas Matthias Tassi leivaisa Oostene Filou 98:88 Mecheleni Kangoeroes Basketi. Algviisikus alustanud Tass sai 31 minutiga kirja kümme punkti (visked mängust 3/6 ja vabaviskejoonelt 3/7), kuus lauda ja kolm korvisöötu. Oostende on tänavu kodumaal võitnud 17-st matšist 15, millega nad edukaim Belgia klubi.