Eelmise aasta lõpus neli järjestikust kohtumist võitnud Viimsil kaheksamänguline kaotusteseeria pikenes üheksamänguliseks. Birk Birger Arop viis noore Viimsi meeskonna küll kohtumise alguses vabaviskest juhtima, aga Taavet sel korral Koljati vastu ei saanud.

Valitsev tšempion Prometei vastas järgmise kolme minuti jooksul 13:0 vahespurdiga ning läks oma teed. Avaveerandi kaotas Viimsi 11:29 ja kahe poolaja vahelisele pikemale puhkusele läksid võõrustajad seisult 32:49. Sealjuures meeskonna 32 punktist 14 tõi neli kaugviset sopsanud Stefan Vaaks.

Teisel poolajal kindlustas Prometei oma võidu ning lõppseis jäi Valdo Lipsu hoolealuste poolt vaadatuna 67:91. 18-aastase Vaaksi arvele jäi lõpuks 16 punkti, Oliver Suurorg toetas teda 11-ga. Alles laupäeval hilisõhtul Eestisse jõudnud Viimsi uus korvialune täiendus Tydus Verhoeven sai 20 minutiga kirja seitse punkti, neli lauda ja kolm vaheltlõiget. Prometei parimana kogus Tai Odiase 16 silma.

20-st mängust 18 võitnud Prometei on Paf liigas Tallinna Kalev/Cramo järel teine, Viimsi hoiab viie võidu ja 10 kaotusega 16. meeskonna seas 13. kohta.