Flora oli enne tänast pidanud hooaja eel neli kontrollmängu, millest enda kasuks on kallutatud vaid üks. 16. jaanuaril alistati Läti liiga keskmik Liepaja 3:1.

Seejärel on saadud järjepanu kolm kindlat kaotust Tallinna Levadia, Valmiera ja Jelgava vastu. Laupäeval kohtuti järgmise Läti klubiga, kui EJL-i jalgpallihallis võõrustati RFS-i.

Sündmustevaese avapoolaja märkimisväärseim moment leidis aset 14. minutil, kui RFS-i keskväljamees Janis Ikaunieks saadeti punase kaardiga riietusruumi. Esimese 45 minutiga jäid väravad löömata.

Kuna tegu on sõprusturniirigi, siis teisel poolajal jätkati 11 vs. 11. Läti klubi korraldas väravatesaju, sest esmalt tegi 47. minutil skoori sloveen Ziga Lipuscket ning juba kolm minutit hiljem lõi omavärava Kaur Kivile. 71. minutil lõi RFS mängu kolmanda, kui nahkkera suunas võrku jaapanlane Mikaze Nagasawa.

Mängu viimasel veerandtunnil tegi RFS-i eest skoori veel kahel korral Kenroy Campbell, ühe värava sai enda nimele Jevgenijs Minins. Flora auvärava lõi 87. minutil 0:5 kaotusseisus Roland Lukas. Kohtumine lõppes RFS-i 6:1 võiduga.

Flora järgmine hooajaeelne mäng toimub 18. veebruaril, kui kohtutakse Pärnu Vaprusega.