Kohtumise avaveerand kulges punkti-punkti rütmis. Viimaste minutitel tabas paremini viskeid Maccabi, mistap mindi teisele veerandajale vastu Israeli klubi 26:20 eduseisus. Teist veerandaega alustas paremini Baskonia ning kiire vahespurdiga haarati kohtumise juhtohjad enda kätte. Parimal juhul kasvas Hispaania klubi eduseis koguni 13-punktiliseks, poolajapausile mindi Baskonia 54:47 juhtimisel.

Riietusruumist tuli paremini välja eestlaste leivaisa. Kreeklase Nikos Rogavopoulose kahe tabava kolmese ja Jordan Theodore läbimineku järel kärises võõrustajate eduseis esimese kahe minutiga juba 15-punktiliseks. Veerandaja lõpuminutitega suutis Maccabi vahet veidi vähendada ning viimase 10 minuti eel juhtis Baskonia 73:63.

Neljandat veerandaega alustas taas paremini Baskonia. Kahel järjestikusel rünnakul tabasid kolmesed nii Rogavopoulos kui ka Vanja Marinković, millega kasvasid Hispaania klubi edunumbrid taas 14-punktiliseks. Maccabi üritas järgnevatel minutitel meeleheitlikult mängu tagasi tulla, kuid tulutult. Baskonia kirjutas tabelisse väärtusliku 92:82 võidu. Kuna hooaja esimene omavaheline duell lõppes Maccabi 89:81 võiduga, siis jäädi ka kahe mängu kokkuvõttes Israeli klubi vastu kahe punktiga plussi.

Baskonia resultatiivseim oli Markus Howard 26 punktiga. Kolme eesliini mängija, Matthew Costello, Tadas Sedekerskise ja Khalifa Diopi vigastuste tõttu enim mänguaega teeninud Kotsar panustas 37 minutiga Hispaania klubi võitu 10 punkti, üheksa lauapalli, kolme resultatiivse söödu ja kolme viskeblokeeringuga. Raieste teenis mänguaega veidi üle nelja minuti ning sai statistikasse kirja ühe mööda läinud kolmese. Maccabi parimana viskas Wade Baldwin 19 silma.

Baskonia tõusis Euroliigas 13 võidu ja 12 kaotusega üheksandale kohale. Maccabi on samade võitude ja kaotuste arvuga nende järel 10.