Turniiri avamängus Prantsusmaa 19:2 alistanud Eesti koondis suutis põhjanaabrite vastu mängus olla vaid esimesed 13 minutit, mille järel oldi veel 0:1 kaotusseisus. Perioodi lõpus viskas Soome neli vastuseta väravat ning puhkepausile mindi põhjanaabrite 5:0 juhtimisel.

Eesti koondise mängu ainsa värava viskas teise kolmandiku alguses 0:8 kaotusseisus Egert Unga. Teise kolmandiku järel juhtisid soomlased 14:1, matši lõppedes kirjutati võit tabelisse skooriga 21:1.

Eesti jätkab neljaliikmelises alagrupis võidu ja kaotusega teisel kohal. Soome on grupi liider kahe võiduga. Homme kohtub Eesti koondis kell 10.00 alagrupiturniiri viimases voorus Hollandiga, kes on kaks senist matši kaotanud väravate vahega 6:30.

Otsepääsme MM-ile tagab vaid alagrupi võitja. Teise ja kolmanda koha saanud koondised jätkavad pileti püüdmist play-off´is.