15-aastane Meentalo näitas kvalifikatsioonis samuti viiendat tulemust, saades esimesel katsel kirja 60,25 punkti. Finaalis sai ta esimesel laskumisel kirja 53,50 punkti, kolmandal parandas aga tulemust ja teenis 55,50 punkti. Rennisõidu kaksikvõit läks Hiina, võitis Yishan Liu, kes sai teisel runil 92,25 punkti.

Pronksmedali teenis ameeriklanna Kathryn Gray. Nii Gray kui ka võitja Liu on MK-sarjas mahtunud juba kümne parema sekka. Hõbemedali teeninud Chen on alles 14-aastane ehk ta ei ole nooruse tõttu veel MK-sarjas startida saanud.

Meentalo tõdes võistluse järel, et tema tänavuse hooaja edasine kalender on praeguse seisuga lahtine. Rennisõidus on kavas veel kaks MK-etappi. Mõlemad toimuvad Kanadas Calgarys, kus sõidetakse 15.-17. veebruarini.

Meentalo saab osaleda ka juunioride MM-il, mis tänavu peetakse 22.-30. märtsini Itaalias Livignos. Seal on kavas aga ainult pargisõit ja Big Air ehk praeguse seisuga rennisõidus tänavu MM-i ei olegi. Itaalias renne ei ole ning seal juunioride MM-ide korraldamise korral on rennisõit tihti toimunud Šveitsis. Seni ei ole antud teemal aga ametlikku infot jagatud.

Meentalo oli oma olümpiadebüüdiga rahul. „Andsin endast parima, mida suutsin. See oli väga hea kogemus tulevikuks ja olen väga õnnelik, et noorte olümpiamängudest osa võtta sain,“ ütles Meentalo.

Enne Gangwoni sai Meentalo täiskasvanute MK-etapil Copperis rennisõidus 11. koha. „Copperi MK-etapil oli kindlasti tugevam konkurents kui siin. Lõuna-Koreas oli väga hea renn, kiidan seda, aga ilmaolud olid muutlikud. Esimesel treeningpäeval oli jäine, kus oli väga hea hoog. Teine päev oli treening pärast laudureid ja see andis väga hea ettekujutuse, milline tänane päev võiks olla. See oli omamoodi kogemus ja oskus siin hakkama saada,“ ütles Meentalo.

24-liikmelisele Team Estonia noortekoondisele oli see neljas tulemus esikümnes. Suusahüppaja Kaimar Vagul sai suusahüpetes viienda koha, laskesuusatamises olid Anlourdees Veerpalu ja Frederik Marten Välbe paarissegatesõidus seitsmendad ning murdmaasuusataja Gerda Kivil sai 7,5 km eraldistardist klassikatehnikasõidus 10. koha.

Noorte olümpiamängude viimasel päeval on võistlustules Eesti murdmaasuusakoondis kui Gerda Kivil, Herta Rajas, Toni Andree Saarepuu ja Daniel Varikov lähevad püüdma kõrget kohta segateatesõidus.