St. Pauli asus kohtumist juhtima 16. minutil tänu Marcel Harteli täpsele penaltile. 26. minutil suurendas Hartel külaliste edu 2:0 peale. Kodumeeskonna auvärava lõi 83. minutil Christos Tzolis. Mets tegi võitjate ridades kaasa kõik 90 minutit.

St. Pauli on nüüd turniiritabelis 39 punktiga liidriks. St. Pauli lähimad rivaalid kaotasid sel nädalal punkte. Kieli Holstein jäi võõrsil Greuther Fürthile alla 1:2. Hamburg kaotas koduväljakul aga Karlsruhele 3:4.

Greuther Fürth kerkis nüüd 35 punktiga teiseks. Kieli Holstein langes 35-ga kolmandaks ja Hamburg 34-ga neljandaks. Hamburgil on siiski üks kohtumine vähem peetud.

Hooaja lõpus kerkivad kaks esimest Bundesligasse. Kolmanda koha tiimi ootavad üleminekumängud.