Põhidistantsi (38 km) võitis Marko Kilp ajaga 1:31.06. Talle järgnesid Bert Tippi (1:35.59) ja Gert Jõeäär (1:36.12).

„Hooaja esimene pool ei sujunud haiguste tõttu, kuid nüüd on vorm hea ja loodan kaasa lüüa kõikidel MK-etappidel,“ sõnas meeste seas võidutsenud Kilp.

Naiste konkurentsis läks võitja selgitamiseks vaja fotofinišit. Esikoha teenis Tatjana Mannima ajaga 1:38.58. Napilt jäi teiseks Merilin Jürisaar. Kolmandana jõudis finišisse Ann-Christine Allik (1:42.45). „Kõrvemaal on tuju hea juba enne starti, lõbus meeleolu! Nii palju rahvast, nii tore,“ sõnas Mannima.

19 km distantsi võitis meestest Anders Veerpalu (47.23), edestades venda Andreas Veerpalu ühe sekundiga. Naiste poodiumi hõivasid CFC suusatajad, võitjaks krooniti Emma Maria Päärson (53.02).

Sportland Kõrvemaa maratonid on meeleolukad spordipeod kogu perele. Mesikäpa sõitudel osales seekord lausa 132 last ja noort. Sari jätkub kevadjooksuga 5. mail. Sellele järgnevad triatlon, metsajooks ja rattamaraton. Võitjad selgitatakse ka sarja üldarvestuses.