Oldenburg rajas võidule aluse esimese veerandajaga, mis võideti 28:19. Poolajapausile mindi võõrustajate 54:41 eduseisul ja enne viimast veerandaega juhiti 79:62. Kuigi seejärel hakkas Oldenburgi edu jõudsalt sulama, siis lõpuks teeniti 91:85 võit.

Konontšuk viibis väljakul 16 minutit, mille jooksul viskas viis punkti (kahesed 1/1, kolmesed 3/1), noppis viis lauapalli ja patustas kahe pallikaotusega. Oldenburgi parimad olid DeWayne Russell ja Ebuka Izundu, kes kogusid mõlemad 18 silma. Izundu arvele jäi ka 11 lauapalli. Ludwigsburgi poolelt säras Jayvon Graves 26 punktiga.

Oldenburg on Saksamaa kõrgliigas üheksa võidu ja üheksa kaotusega kümnes. Ludwigsburg (11-7) hoiab kaheksandat kohta.

Võidulisa sai ka Kristian Kullamäe koduklubi Bilbao, kes alistas Hispaania kõrgliigas 86:83 Zaragoza.

Kullamäe kogus 24 minutiga üheksa punkti (kahesed 5/3, kolmesed 3/1), kolm lauapalli ja neli korvisöötu. Kusjuures tema +/- näitaja 16 oli meeskonna parim. Bilbao resultatiivseimaks kerkis Sacha Killeya-Jones 19 punkti ja kaheksa lauapalliga. Zaragoza parim oli Trae Bell-Haynes 17 silmaga.

Bilbao ja Zaragoza jagavad liigatabelis kaheksa võidu ja 12 kaotusega 11. positsiooni.