West Virginia sõitis hooaja 19. kohtumises külla UCF Knights´ile. Mängus jäädi kiirelt tagaajaja rolli. Esimese kümne minuti järel juhtisid võõrustajad 19:7, poolajapausile läks Knights 37:24 eduseisus.

Teise poolaja alguses kasvas kodumeeskonna eduseis parimal juhul 22-punktiliseks. Viimaste minutitega suutis küll West Virginia vahet veidi vähendada, kuid kindlast kaotusest pääsu polnud. UCF Knights võitis kohtumise numbritega 72:59.

Võitjate resultatiivseimaks tõusis Jaylin Seller 18 silmaga. West Virginia parim oli Josiah Harris 15 punkti ja kaheksa lauapalliga.

Algviisikusse kuulunud Kerr Kriisa viskas 37 mänguminutiga 9 punkti (kolmesed 3/8, kahesed 0/2), noppis kolm lauapalli ja jagas viis resultatiivset söötu. Lisaks tegi eestlane kolm vaheltlõiget.

West Virginia on Big 12 konverentsis seitsme võidu ja 12 kaotusega viimasel ehk 14. kohal. UCF Knights on 12 võidu ja kuue kaotusega 12.