Tartu meeskond jäi avaveerandil kaotusseisu 8:13, kuid võitis lõpuks esimese perioodi 23:19. Poolajavile kõlades juhtisid tartlased 44:37.

Kolmandal veerandil oli Tartu veel üheksa punktiga (50:41) ees, kuid sellele järgnes pikk mõõn. Lõpuveerandi neljandaks mänguminutiks oli Lublin teinud koguni 34:8 (!) vahespurdi ja juhtis 75:58. Suurt rolli mängis poolakate edus nende tõhus maa-ala kaitse.

Tartlased jõudsid veel kolm minutit enne lõpusireeni korraks üheksa punkti kaugusele, ent Poola klubi enam võitu käest ei andnud.

Enim pahandust tegi Tartule 209 cm pikkune Barret Benson, kes tabas 15-st kahepunktiviskest lausa 14 ja tõi 35 punkti. Lisaks võttis ta 13 lauapalli.

Tartu resultatiivsematena tõid Rinalds Malmanis 19, Märt Rosenthal 16 ja Aaron Menzies 12 punkti. Rosenthal hankis ka 13 lauda ja jagas üheksa resultatiivset söötu.

Tartu meeskond tabas täna 31-st kaugviskest vaid 6 (19%).

Tartu Ülikool on nüüd ENBL-is võitnud kuuest kohtumisest neli, millega hoitakse A-grupis kolmandat kohta. Poola klubi tõusis kolme võidu ja kolme kaotusega jagama 4.-5. kohta.

Tartlastel on pidada veel üks mäng alagrupi liidri Utena Juventuse (5-0) vastu, aga selle tulemusest hoolimata on Tartu Ülikool taganud endale koha veerandfinaalis ehk nelja parema hulgas.

Mäng leedukate Utena Juventusega toimub kolmapäeval, 24. jaanuaril kell 18.30 Utenas.