Reali võit oli veelgi kindlam, kui lõppskoor näitab, sest enne neljandat veerandit juhtisid nad 76:52.

Kullamäe viskas 23 minutiga 12 punkti (kahesed 6/3, kolmesed 3/2), võttis neli lauapalli, andis ühe söödu ja püstitas nelja vaheltlõikega oma Hispaania kõrgliiga tippmargi. Nii punktide kui ka efektiivsusnäitaja (15) poolest oli Kullamäe Bilbao paremuselt teine mängija. Enamat suutis üksnes islandi tsenter Tryggvi Hlinason, kes viskas 19 punkti ja sai efektiivsusnäitajaks 26.

Reali kasuks viskas Guerschon Yabusele 16 punkti, Facundo Campazzo arvele jäi kümme punkti, kümme söötu ja neli vaheltlõiget.

Bilbao on seitsme võidu ja 12 kaotusega 13. kohal, Real jätkab 17 võidu ja kahe kaotusega tabeliliidrina.