Tegemist oli n-ö kohustusliku võiduga, sest kui Burgos jahib tulevaks hooajaks pääset Hispaania kõrgliigasse, on Clavijo tabelis viimasel kohal.

Esimese poolaja järel juhtis Burgos 42:36, lõplikult pandi paremus maksma neljandal veerandajal, mis võideti 19:11.

Vahetusest sekkunud Vene arvele jäi 23 minutiga 7 punkti (kahesed 2/2, kolmesed 1/1), 1 lauapall ja 2 korvisöötu. Burgose resultatiivseim oli 17 punktiga Micah Speight.

Burgos on 13 võidu ja 5 kaotusega tabelis neljandal kohal, Clavijol on 3 võitu ja 15 kaotust. Eile 69:84 Alicantele kaotanud Jaan Puideti võistkond Valladolid on 11 võidu ja 7 kaotusega seitsmendal positsioonil. Puidet viskas 23 minutiga 2 punkti, võttis 3 lauapalli ja andis 5 söötu.

***

Hispaania kõrgliigas kaotas Artur Konontšuki koduklubi Granada kodus 61:94 Barcelonale. Konontšuk sai platsile 11 minutiks, mille jooksul tal skoori avada ei õnnestunud. Ainsa kolmepunktiviske mööda visanud Eesti koondislase arvele jäi 1 lauapall ja 1 sööt.

Granada on 6 võidu ja 13 kaotusega 15. kohal, Barcelona asub 13 võidu ja 6 kaotusega kolmandal positsioonil.