Žalgiris alustas mängu võimsa 12:0 spurdiga ja võitis avaveerandi 20:14. Poolajavileks oli leedukate eduseis 43:35 ja kolmandal veerandil juhiti paar korda juba ka 16 punktiga.

Otsustava veerandi alguseks kahanes kodumeeskonna eduseis 66:55-le, ent viimane neljandik kuulus taas kindlalt Žalgirisele. Kaks minutit enne lõppu oli leedukate eduseis juba 17-punktiline ja sireeni kõlades särasid tablool numbrid 98:75.

Keenan Evans viskas kodumeeskonna parimana 21 punkti ja jagas seitse resultatiivset söötu. Laurynas Birutis ja Brady Manek lisasid vastavalt 16 ja 14 silma. Birutis võttis lisaks 10 lauapalli.

Fenerbahce poolel jõudis kuus kaugviset (11-st) tabanud Lorenzo Wilbekin 22 punktini.

„Olen oma mängijate üle õnnelik, nad vajasid sellist õhtut. Meie poolt oli kõigilt suurepärane mäng, mis oli ülimalt tähtis. Töötame selle nimel iga päev,“ kiitis Leedu tippklubi peatreener Andrea Trinchieri mängujärgses välkintervjuus oma pallureid.

Žalgiris sai 14 kaotuse kõrvale 8nda võidu, mis annab hetkel 16. koha. Fenerbahce (13-9) on viies.

Liidermeeskond Madridi Real jäi täna võõrsil AS Monacole alla koguni 76:98. Real sai 19 võidu kõrvale kolmanda kaotuse, Monaco (12-10) tõusis jagama 6. kohta.