Belgradi meeskond võitis kodupubliku ees avaveerandi 30:20 ja juhtis esimese poolaja järel 52:43.

Kolmandat veerandit alustasid külalised 11:2 vahespurdiga ja jõudsid viigini 54:54. Võimsa viskekontserdi püsti pannud Markus Howard jõudis sel veerandil 17 punktini ning aitas Baskonia otsustava neljandiku alguseks juhtima 69:62.

Viimase veerandi lõpp kujunes väga põnevaks. 14 sekundit enne lõppu jõudis Belgrad vaid punkti kaugusele. Codi Miller-McIntyre tabas siis kahest vabaviskest ühe, kuid lauapalli said hispaanlased. Seejärel tegi kodumeeskond kiiresti vea Vanja Marinkovićile, kes oli vabaviskejoonel täpne ja kasvatas eduseisu neljapunktiliseks (91:87). Lõppseisu vormistas viimasel sekundil kaugviske tabanud Yago dos Santos.

Seitse kaugviset tabanud Howard jõudis lõpuks 32 punktini (kahesed 3/5, kolmesed 7/10, vabavisked 5/6). Marinković lisas 18 silma ning Chima Moneke 13 punkti ja 12 lauapalli.

Kotsari ja Raiste mänguaeg jäi täna napiks, sest Baskonia peatreener mängitas teisel poolajal peamiselt vaid kuut meest. Kotsar kogus kuue ja poole minutiga neli punkti (kahesed 1/3, vabavisked 2/2) ja ühe lauapalli. Raieste viibis platsil neli minutit ning eksis ühel viskel ja võttis ühe laua.

Baskonial on nüüd 12 võitu ja 10 kaotust, millega tõusti hetkel 7. kohale. Crvena Zvezda (9-13) on 13.

Istanbuli Anadolu Efes lõpetas täna Barcelona neljamängulise võiduseeria, kui alistas Kataloonia suurklubi 98:74. Rodrigue Beaubois viskas 21 punkti.