Tartlased läksid oma teed juba avaveerandil, mis võideti koguni 17:2! Viimsi sai esimese kümne minutiga mängust korvi vaid ühe viske 16-st.

Külalised olid punktiarve kasvatamisega suurtes raskustes ka teise neljandiku alguses ning teine korv sündis neil alles 13. minutil, kui Oliver Suurorg tegi seisuks 4:20. Vahepeal oli Viimsi punktita lausa 12 minutit järjest. Teise veerandi keskpaigaks juhtisid tartlased juba 27:4.

Avapoolaja lõpuks oli Tartu meeskond ees juba 33 punktiga 41:8. Viimsi visketabavus mängust oli vaid 12% (Tartu 45%).

Korvidevaese kolmanda veerandi võitis Tartu 14:8 ning üldseis oli 55:16. Mängu lõpuvile kõlades näitas tabloo tartlaste ülekaalukat võitu 76:24.

Väga ühtlaselt mänguaega saanud tartlaste resultatiivseimaid olid Erki Urvik ja Hendrik Eelmäe võrdselt 13 ning Märt Rosenthal 11 punktiga. Viimsi poolel jõudis Illia Lishchyna parimana 9 punktini.

Mängu lõpuks oli Viimsi visketabavus mängust 13% - nende 58-st viskest kukkus korvi vaid 8.

Tartu Ülikool on nüüd ühisliigas 13 võidu ja kuue kaotusega viiendal kohal. Viimsi (5-16) asub 16 klubi hulgas 13. positisoonil.

Tartu ja Viimsi mäng peeti Kääriku pallihallis, sest Tartu Ülikooli spordihoones peetakse laupäeval Eesti Laulu poolfinaal, mille ettevalmistused võtavad terve nädala.