Pööraseimad stseenid rullusid lahti Phoenix´is, kus kohalik Suns võõrustas Sacramento Kingsi. Vastasseisu alustas paremini külalisvõistkond, kes juhtis avaveernadi järel 39:27 ja poolajaks 68:51.

Ka kolmandal veerandajal ei suutnud Suns mängu murrangut tuua ning viimasele veerandajale mindi vastu Sacramento 96:84 juhtimisel. Veel neljanda veerandaja keskel juhtis Kings kohtumist 109:89, kuid siis algas koduvõistkonna maruline lõpuspurt. Esmakordselt pääseti juhtima 29,9 sekundit enne kohtumise lõppu Kevin Duranti vabavisetest. Edu käest ei antud. Kohtumise lõppedes olid Sunsi võidunumbrid 119:117. Seejuures lõpetati mäng 30:8 spurdiga.

Sunsi resultatiivseimaks tõusis üheksa kolmepunktiviset tabanud Grayson Allen, kes panustas võitu 29 punkti, viie lauapalli ja kuue resultatiivse sööduga. Kevin Durant lisas võitjate saldosse 27 silma. Kaotajate parim oli De’Aaron Fox 33 punktiga.