Keila võitis avaveerandi 21:19 ja juhtis poolajavileks 41:38. Otsustav veerand algas külaliste kahepunktilises eduseisus ning põnev heitlus kestis lõpuni välja.

Kui mängida jäi kolm minutit, juhtis Keila 78:74, ent poolakad tegid 6:2 spurdi ja jõudsid 45 sekundit enne sireeni viigini. Allejäänud ajagi kumbki meeskond enam korvini ei jõudnud ja mäng läks 80:80 viigiseisul lisaajale.

Lisaaeg kuulus paraku Poola klubile, kes spurtis kohe ette ja võitis lõpuks tulemusega 95:91.

Keila parim oli Kevin Johnson 24 punkti ja kuue resultatiivse sööduga. Denis Krestinin lisas 22 silma ja 9 lauapalli, kuid tabas 12-st vabaviskest vaid viis. Kaido Saks tõi 13 ja Conrad Sengbusch 11 punkti. Keila üks liidreid, Kristen Kasemets eemaldati juba mängu alguses. Tema jõudis 9 mänguminutiga 4 punktini.

Võitjate parim oli Michal Kolodziej, kes kogus 27 punkti ja 12 lauapalli.

Keilal on nüüd tabelis kaks võitu ja neli kaotust, millega asutakse B-alagrupis kuuendal kohal. Zielona Gora sai ühe kaotuse kõrvale neljanda võidu, millega tõusti teist kohta jagama.

Turniiri järgmisesse faasi pääsevad kaheksaliikmelise alagrupi neli parimat.