Kodumeeskond kaotas esimese veerandi 18:24 ja avapoolaja 40:46. Kolmanda perioodi lõpuks juhtisid külalised 72:62.

Lõpuveerandi alguses ei saanud TalTech kolme minuti jooksul ühtegi punkti ja Zelli tegi 7:0 spurdi. Seda 17-punktilist edu lätlased enam käest ei andnud.

Enim pahandust tegid lätlaste poolel Davids Viksne, Francis Lacis ja Isiah Osborne, kes tõid vastavalt 19, 17 ja 15 punkti. TalTechi parimana viskas Taavi Jurkatamm 23 punkti, Oliver Metsalu lisas 17 silma. Nii Kasper Suurorg, Rasmus Andre kui Patrik Saal jõudsid võrdselt 8 punktini.

Kodumeeskonda tabas seejuures suur tagasilöök, sest Suurorg vigastas hüppeliigest ja pidi mängu pooleli jätma.

TalTechi vedasid täna alt kaugvisked, mida tabati kõigest 13%-ga - 22st üritusest kukkus korvi vaid kolm. Külaliste vastav näitaja oli lausa 50% (24/12).

TalTechil, kes tuli mängule kahe võidu pealt, on nüüd turniiritabelis 10 võitu ja 9 kaotust, mis annab seitsmenda koha.

Riia Zelli, kes kaotas eelmises matšis Prometeile 65:91, asub 14 võidu ja 7 kaotusega viiendal kohal.