Paari avakohtumine West Hami kodustaadionil lõppes 1:1 viigiga. Karikasarjas reglemendi kohaselt peetakse sel juhul korduskohtumine, mis mängiti teisipäeva õhtul Bristol City koduareenil.

Võõrustajad alustasid matši tormiliselt, minnes juba kolmandal minutil Tommy Conway tabamusest juhtima. West Ham oli mitmel korral lähedal viigiväravale, kuid väravalukku ei suudetud lahti muukida nii avapoolajal kui ka mängu teises vaatuses.

Möödunud aastal Konverentsiliigas võidutsenud West Ham lõpetas kohtumise kümnekesi. Mängu 52. minutil saadeti punase kaardiga riietusruumi Said Benrahma.

Bristol City kohtub FA Cupi 32 parema seas Nottingham Foresti või Blackpooliga. Tolle paari avamäng lõppes 2:2 viigiga.