Novembri lõpus valmistas Brindisi üllatuse, sest kodusaalis suudeti Euroliigas kolmandat kohta hoidvat Virtust 83:75 võita. Esmaspäeval seda korrata ei õnnestunud - Virtus tegi asjad selgeks juba esimese veerandiga, mille järel oldi 35:19 ees.

21-aastase Riismaa mänguaeg on viimasel ajal vähenenud ja sama trend jätkus ka eile. Ta pääses platsile viieks minutiks, mille jooksul statistilisi näitajaid kirja ei saanud.

Brindisi resultatiivseim oli hiljuti võistkonnaga liitunud Frank Bartley, kelle arvele jäi 21 punkti. Virtuse kasuks tõid Iffe Lundberg ja Marco Belinelli 16 punkti.

Brindisi on Itaalia kõrgliigas 3 võidu ja 13 kaotusega viimasel kohal, Virtus hoiab 11 võidu ja 5 kaotusega kolmandat positsiooni.