Just Baskonia ees nädal tagasi põhiturniiri poole peale jõudes viimase karikavõistluste koha napsanud Manresa alustas kohtumist paremini ning võitis avaveerandi 23:14. Poolajaks sai Baskonia siiski 37:36 juhtima. Lõpliku paremuse pani Baskonia maksma viimasel veerandajal, mis võideti 27:16.

Reedeses Euroliiga võidumängus Pireuse Olympiacose vastu säranud Kotsar teenis mänguaega kümme minutit, mille jooksul jäi tema arvele kaheksa punkti. Kotsar tabas neljast viskest kolm ning korvirõnga läbisid ka mõlemad vabavisked. Lisaks võttis ta kolm lauapalli ning andis ühe resultatiivse söödu. Raieste mänguaega ei teeninud.

Baskonia parimad olid Markus Howard ja Matt Costello 20 punktiga. Manresale tõi Devin Robinson 15 punkti.

Turniiritabelis hoiab Baskonia nüüd kümne võidu ja kaheksa kaotusega seitsmendat positsiooni - vaid üks võit lahutamas neljandast, vaid üks kaotus kümnendast kohast.

Samal ajal sai hooaja teise kaotuse tabeliliider Madridi Real, kes jäi võõrsil Murciale alla 61:73. Realil on liidrina tabelis 16 võitu ja kaks kaotust.