Madala temperatuuri tõttu tund aega edasi lükatud meeste 20 km distantsil saavutas esikoha Emil Iversen (Norra) ajaga 48.46,2. Neljakordne maailmameister ja olümpiahõbe juhtis kogu sõidu vältel ning jõudis üle finišijoone 16,7-sekundilise edumaaga koondisekaaslase Mattis Stenshageni ees. Kolmanda koha saavutas eilsel sprindidistantsil võidutsenud soomlane Ristomatti Hakola.

Eesti meestest oli parim Kaarel Kasper Kõrge, lõpetades 108 sportlase seas 54. kohal.

Naistest oli kiireim soomlanna Johanna Matintalo, läbides 20 km eraldistardist klassikadistantsi ajaga 56.33,6. Teise koha saavutas kahekordne maailmameister Tiril Udnes Weng (+22,5, Norra) ja kolmandale kohale platseerus Hedda Oestberg Amundsen (+37,4, Norra).

Südika sõidu tegi Eesti naistest Kaidy Kaasiku, olles 56 naise seas üheksas. Kaotust võitjale kogunes 2.13,8.

Skandinaavia karikavõistlused kestavad Tehvandil 12.-14. jaanuarini. Võistlustel osaleb ligi 240 sportlast seitsmest riigist.