Pärnu meeskond kaotas avaveerandi napilt 21:22, kuid jäi teisel neljandikul korraks juba 14-punktilisse kaotusseisu. Poolajavileks suutis Pärnu vahe vähendada 40:51-le.

Kolmanda veerandiga vahe ei muutunud ning viimasele kümnele minutile mindi vastu lätlaste juhtimisel 65:54.

Lõpuveerandil suutis Pärnu mängu tagasi tulla ning jõudis minut ja üheksa sekundit enne lõppu kolme punkti kaugusele (77:80). Paraku tabas Dairis Bertans siis kaugviske ning Isaiah Harti pallikaotuse järel tehti viga Roberts Blumsile, kes vabaviskejoonel ei eksinud ja tegi juba seisuks 85:77. Mängu lõppnumbriteks jäid 88:78.

VEFi parimad olid Arnaldo Toro Barea 24 punkti ja 17 lauapalliga ning Maris Gulbis 21 silmaga.

Pärnu parimatena kogusid Robert Valge 26 punkti (sh kolmesed 4/8), Troy Barnies 16 ja Siim-Markus Post 14 silma.

Pärnu Sadam lõpetas möödunud aasta lõpus seitsmemängulise kaotusteseeria, kui kodusaalis alistati Tallinna Kalev/Snabb 104:63. Liigatabelis hoiab Pärnumaa klubi kuue võidu ja 11 kaotusega 12. positsiooni. Riia VEF on aga 14 võidu ja viie kaotusega kolmas.

Hooaja esimeses omavahelises kohtumises võidutses VEF 80:64.