Avamängu kaotanud Oostende vajas edasipääsu lootuste säilitamiseks hädasti võitu ning tugeva teise veerandaja toel haaratigi kodusaalis poolajaks kindel 39:24 eduseis. Teisel poolajal Belgia klubi võidus kordagi kahtust ei tekkinud ja lõpusireeni kõlades olid nende võidunumbrid 71:61.

Algviisikusse kuulunud Tass viibis väljakul 26 ja pool minutit, mille jooksul viskas üheksa punkti (kahesed 6/4, vabavisked 2/1), noppis seitse lauapalli ja andis ühe korvisöödu.

Oostende resultatiivseim oli Pierre-Antoine Gillet’ 15 silma ja üheksa lauapalliga. Hapoeli kasuks tõi Shawn Dawson 16 punkti.

Kahe võiduni peetava seeria avamängu võitis Hapoel 80:70. Otsustav kohtumine peetakse 16. jaanuaril Ungaris.

Selle paari võitjat ootab ees L-grupp, kus on koht juba tagatud kreeklaste Ateena AEK-l ja hispaanlaste Murcial.