Kiiruisutaja Marten Liiv tuli Hollandis Heerenveenis starti 500 meetri distantsil. Poole pikemal distantsil EM-il neljanda kohaga leppinud Liiv tegi sel korral vigade paranduse ja võitis hõbemedali.

Seitsmendas sõidus jääle tulnud Liiv sai kirja aja 34,78, kaotades kuldmedali võitnud hollandlasele Jenning de Boole 30 sajandikuga. Pronksmedali pälvis Poola kiiruisutaja Marek Kania ajaga 34,86.

Oberhofis laskesuusatamise meeste 4 × 7,5 km teatesõidus näitas võimu Norra nelik koosseisus Endre Strømsheim, Sturla Holm Lægreid, Tarjei Bø ja Johannes Thingnes Bø. Kaheksa tiiru peale kasutati kokku seitsme varupadrunit. Teisena ületas finišijoone ühel trahviringil käinud Saksamaa nelik (16 varupadrunit; +2.01,9). Kolmanda koha pälvis samuti 16 varupadrunit kasutanud Itaalia.

Igati südikalt sõitis Eesti teatenelik kooseisus Rene Zahkna, Kristo Siimer, Raido Ränkel ja Mehis Udam. Zahkna avavahetuse järel seitsmendal kohal olnud eestlased ületasid finišijoone 12. positsioonil. Kaheksa tiiru peale kasutati 16 varupadrunit ja käidi ühel trahviringil. Norra nelikule kaotati kuus minutit ja 24 sekundit.

Naiste 4 × 6 km teatesõidu võitis Prantsusmaa naiskond koosseisus Lou Jeanmonnot, Justine Braisaz-Bouchet, Sophie Chauveau ja Julia Simon. Kaheksa tiiru peale kasutati 12 varupadrunit. Teisena ületas finišijoone kümme varupadrunit kasutanud Norra naiskond, kes kaotas prantslastele 9,3 sekundit. Viimasena pääses pjedestaalile ühel trahviringil käinud Rootsi (8 varupadrunit; +33,5).

Eesti naiskond koosseisus Regina Ermits, Tuuli Tomingas, Susan Külm ja Hanna-Brita Kaasik oli viimase tiiruni esikaheksa konkurentsis. Lõpuks saadi ühe trahviringi ja 16 varupadruniga kirja 12. koht (+6.27,3).

Täna lõppes ka murdmaasuusatajate mitmepäevasõit Tour de Ski. Meeste 10 km lõputõusul näitas parimat minekut prantslane Jules Lapierre. Sakslane Friedrich Moch kaotas talle teisena 2,4 ja prantslane Hugo Lapalus kolmandana 16 sekundit. Ainsa eestlasena tuuri lõpuni teinud Alvar Johannes Alev pälvis viimasel etapil 47. koha (+4.47,2).

Tuuri üldkokkuvõttes võitis viimasel etapil viiendana lõpetanud norralane Harald Østberg Amundsen. Teine oli sakslane Moch (+1.19,2) ja kolmas Lapalus (1.32,8). Alev lõpetas tänavuse Tour de Ski 44. kohal (+13.45).