Võõrustajad alustasid kohtumist Unibet Arenal suurepäraselt, sest nad rebisid kolme ja poole minutiga ette 9:2 ning võitsid avaveerandi 21:18. Teisel neljandikul juhtisid kalevlased parimal juhul tosina silmaga ning pikemale mõttepausile läksid Heiko Rannula hoolealused 37:31 eduseisus.

Kolmandal veerandil jõudis valitsev tšempion paaril juhul nelja punkti kaugusele, aga rohkemaks neil jõudu polnud. Tänavu Paf liigas vaid ühe kaotuse saanud Kalev/Cramo võttis seisuga 80:65 selle hooaja ühe magusama võidu. Kalevi parimatena tõid Manny Suarez 16 ning Mikk Jurkatamm ja Martin Drobek mõlemad 15 punkti. Prometei poolel tegi enam pahandust keskmängija Ondrej Balvin, kelle arvele jäi 15 silma ja 15 lauda.