Kalev/Cramo püstitas laupäeval uue Eesti-Läti liiga publikurekordi, sest Unibet Arenale tuli kohale 5908 inimest. Kalevlased alustasid kohtumist suurepäraselt, sest Mikk Jurkatamme sopsanud kaugviske järel juhtisid võõrustajad kolme ja poole minutilise mängu järel 9:2, mistap külaliste peatreener Ronen Ginzburg võttis aja maha. Kuigi tallinlased jäid seejärel kolmeks minutiks kuivale, siis avaveerand kulges edasi tasavägiselt ning kümne minuti järel oli tablool Kalevi 21:18 eduseis.

Teiselgi neljandikul hoidis initsiatiivi kodumeeskond ning Jurkatamme järjekordne õnnestumise järel juhtis Kalev/Cramo kolm minutit enne poolajapausi juba tosina punktiga (35:23). Seejärel vähendas Prometei küll veidi vahet, aga pikemale mõttepausil läksid Heiko Rannula hoolealused 37:31 eduseisus.

Kolmandal veerandil jõudis Prometei paaril korral nelja silma kaugusele, aga rünnaku jooksma saanud kalevlased hoidsid eduseisu ning otsustava kümne minuti eel olid tallinlased peal 61:55. Terve mängu juhtinud Kalev/Cramo eduseisu käest ei andnud ning nad võitsid matši 80:65.

Kalevi parimatena tõid Manny Suarez 16 ning Mikk Jurkatamm ja Martin Drobek mõlemad 15 punkti. Prometei poolel tegi enam pahandust keskmängija Ondrej Balvin, kelle arvele jäi 15 silma ja 15 lauda.

Kalev on nüüd 16 võidu ja ühe kaotusega ainuliider. Prometei sai 15 võidu kõrvale teise kaotuse.