Kui kohtumise esimesed minutid kulgesid punkt-punkti heitluses, siis avaveerandi teises pooles pani Prometei sisse teise käigu. Veerandaeg lõpetati 16:0 vahespurdiga ning mängu teisele vaatusele mindi vastu 25:8 juhtimisel. Järgmise 10 minutiga kasvas vahe veelgi suuremaks. Prometei lasi Snabbil visata vaid 12 punkti, millega kasvatati eduseis poolajaks koguni 36-punktiliseks.

Kolmandal veerandajal sai ka kodumeeskond rünnakul mängu jooksma. Ise visati 21 silma, vastasel lasti visata 24 ning viimase veerandaja eel juhtis Ukraina tippklubi 80:41. Midagi ilusat ei toonud Kalevi jaoks ka viimane veerandaeg, kus Prometei eduseis kasvas kiirelt suuremaks kui 50 punkti. Võidu kirjutas Ukraina klubi tabelisse numbritega 110:52.

Prometei parimana viskas Ivan Tkachenko 15 punkti. Tallinna Kalev/Snabbi resultatiivseimaks tõusis Brandis Raley-Ross 15 silma, kuue lauapalli ja kolme resultatiivse sööduga.

Ühe kaotuse kõrvale 15 võidu teeninud Prometei tõusis Eesti-Läti liiga tipus Kalev/Cramoga ühele pulgale. Kalev/Snabb on kahe võidu ja 15 kaotusega viimasel kohal.

Täispikkuses:

Enne mängu:

Kalev/Snabb alustas hooaega kahe võiduga, aga seejärel jooksis meeskonnal kett maha. Alates oktoobri algusest on tallinlased 14 mängu järjest võiduta, enne jõule kaotasid nad võõrsil 63:104 Pärnu Sadamale.

Reedel ootab meeskonda kõva proovikivi, sest nad võõrustavad Nord spordihoones valitsevat tšempionit Prometeid. Selgi hooajal EuroCupis kaasa lööv Ukraina klubi on Paf liigas saanud vaid ühe kaotuse – novembri alguses jäid nad üllatuslikult 76:85 alla Ogrele. Kalev/Snabb ja Prometei võtsid detsembri keskel mõõtu Riias, toona jäi tallinlased alla 62:107.