Šarunas Jasikevičiuse hoolealused näitasid võimsat ründemängu ning lausa kuus Fenerbahce pallurit jõudsid kahekohalise punktisummani. Neist resultatiivseim oli Tyler Dorsey, kes tõi 21 punkti. Johnathan Motley lisas 17 ning Georgios Papagiannis ja Scottie Wilbekin võrdselt 14 silma.

„Me ei lasknud teisel poolajal hoogu alla, kuigi meil oli turvaline edumaa. Hoidsime jalga gaasipedaalil. See oli ootamatu reis tagasi koju Leetu, kuid me saime hästi hakkama. Olime terve mängu päris kindlad. Me läheme koju rõõmsalt,“ kommenteeris Jasikevičius kohtumise järel.

Fenerbahce otsustas mängu saatuse teise veerandiga, mis võideti koguni 35:9. Kolmanda neljandiku lõpuks oli nende edumaa juba 32-punktiline (80:48).

Fenerbahcel on nüüd tabelis 11 võitu ja kaheksa kaotust, millega tõusti Maccabi kõrvale 4.-5. kohta jagama.

Tänane mäng peeti Istanbuli asemel Panevežises turvakaalutlustel.