Treier ja Sassari kohtusid võõrsil avamängus prantslaste Cholet Basketiga ja võtsid kindla 93:72 (25:16, 27:18, 25:17, 16:21) võidu.

Eesti koondislane pääses platsile kaheks minutiks, tema arvele jäi üks lauapall ja üks pallikaotus. Itaalia klubi särgis viskasid üle 10 punkti kuus meest, resultatiivseim oli 19 silmaga Vassilis Charalampoupoulos. Brandon Jefferson sai kirja kaksikduubli (11 punkti, 10 lauapalli). Cholet’ poolel kogus Craig Randall II 15 punkti.

Sassari ja Cholet peavad korduskohtumise 10. jaanuaril. Vajadusel peetakse kolmas matš 17. jaanuaril. Selle vastasseisu võitja pääseb edasi neljaliikmelisse I-alagruppi, kus on koha kindlustanud Malaga Unicaja ja Strasbourg. Iga alagrupi kaks paremat jätkavad turniiri veerandfinaalis.

Tass ja Oostende jäid oma vastasseisu avamängus võõrsil Iisraeli tiimile Holoni Hapoelile alla 70:80 (17:25, 24:21, 14:15, 15:19).

Tass rassis platsil 20 minutit, mille jooksul viskas seitse punkti, võttis kolm lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ning blokeeris kaks viset. Negatiivse poole pealt läks kirja üks pallikaotus.

Oostende resultatiivseim oli 18 silmaga Khalil Ahmad. Holoni poolel viskas Justin Smith samuti 18 punkti.

Hapoel ja Oostende kohtuvad uuesti 9. jaanuaril. Kui Oostende kohtumise võidab, toimub otsustav mäng nädal aega hiljem. Selle paari võitjat ootab ees L-grupp, kus on koht tagatud kreeklaste AEK-l ja hispaanlaste Murcial.